Dla Ciebie otworzymy WSZYSTKIE drzwi

O nas

ABC Awaryjne Otwieranie Drzwi oferuje profesjonalne usługi ślusarskie w zakresie awaryjnego otwierania samochodów, drzwi i zamków. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm i instytucji z terenu trójmiasta i okolicznych miejscowości.

Ślusarstwo to główna dziedzina naszej działalności. Zatrudniamy wyłącznie ślusarzy z doświadczeniem i praktyczną wiedzą w dziedzinie mechanizmów zamków i innych zabezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że usługi wykonujemy szybko i precyzyjnie. Wykorzystujemy najlepsze i najbardziej skuteczne metody awaryjnego otwierania drzwi.

Rozumiemy, że konieczność awaryjnego otwierania drzwi jest zwykle przykrą i niepożądaną czynnością, dlatego staramy się wykonać naszą usługę jak najsprawniej i jak najszybciej. Awaryjne otwarcie samochodów oraz mieszkań nie stanowi kłopotu przy zastosowaniu wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu, którym dysponuje nasze pogotowie zamkowe.

ABC tworzą profesjonaliści - ślusarze, którzy od lat zajmują się serwisem, naprawą i awaryjnym otwieraniem drzwi aut oraz mieszkań. Zespół służy Klientom fachową poradą, wiedzą i doświadczeniem. Serwisanci pomagają w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia optymalnie dostosowanego do potrzeb Klienta.

Czytaj dalej

ABC. Awaryjne
Otwierania Drzwi

NIP: 583-245-63-68

80-041 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 355

501 101 114
tww.ak@interia.pl

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright 2015 by Usługi ślusarskie - ABC Awaryjne Otwieranie Drzwi. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl